Vizualizace na míru od Gladio marketing!


Prezentace produktu, výrobku či služby, je nejen důležité pro váš business, ale také pro orientaci vašeho cílového zákazníka. Důležitost kvalitní prezentace tkví v základních principech marketingu.


Představte si, že prodáváte krásné klobouky... no nebudete je přeci prodávat v ošklivé umazané krabici, že? Prodaný klobouček hezky zabalíte do luxusní papírové krabice odpovídající rozměrům, opatřené logem vašeho obchodu, a ještě na něj dáte okrasnou mašli. Stejné je to s prezentací vašeho výrobku či služby na internetu. Když někdo bude shánět například stěhováky a na jejich stránkách nenajde buď vůbec žádné fotografie, nebo fotografii špinavého stěhovacího auta, buď si neudělá o vaší firmě žádný obrázek nebo hůře špatný obrázek.


To samé platí o prezentaci vašich zaměstnanců, či o prezentaci vás, vaší osoby jako šéfa firmy například. Je obrovský rozdíl mezi vaší fotkou focenou venku bez jakékoliv kompozice, focené proti světlu, či obyčejnou fotografií focenou od stolu v "kanclu" s rozevlátým tupé, než profesionální fotografií focenou v ateliéru s profesionálním pozadím. Tyto detaily vypovídají nejen o tom jak přistupujete k vlastní prezentaci, ale jak přistupujete ke všemu, včetně přístupu k výkonu služeb pro vaše zákazníky.


Je obrovský rozdíl mezi prezentací malého bytu (pokud patříte k realitním makléřům), kdy vám bohatě postačí pořídit prezentační fotografie mobilním telefonem, a prezentací luxusní vily či několika-generační novostavby rodinného domu. K prodeji takové nemovitosti přistoupíte jistě k home-stagingu a k využití služeb fotografa - profesionála. Vilu za 60 milionů jistě nebudete fotit starým mobilem, ale najmete si služby profíka a to nejen kvůli tomu jak bude působit prodávaná nemovitost na potenciálního zákazníka, ale především protože tím prezentujete i svoje vlastní služby a jejich kvalitu.


Pokud však chcete prezentovat nějaké exkluzivní zboží, výrobek který nestojí jen pár stokorun, je přirozené, že budete potřebovat kvalitní fotografie či ilustrace ve vysokém rozlišení, zvláště budete-li chtít váš produkt nabízet na vašich webových stránkách. Některé produkty se navíc velice špatně fotí, některé produkty je potřeba zachytit v pohybu a někdy je potřeba přidat vašemu výrobku takzvaně "glanc". K tomu slouží profesionální vizualizace!


Profesionálních vizualizací je dobré využít ve chvíli, kdy potřebujete zachytit váš produkt v pohybu, či v nějakém těžce dostupném prostředí tak, aby přitom prezentovaný obrázek nepůsobil obyčejně, například terénní vůz v horském prostředí. Někdy totiž ani kvalitní fotografie nestačí, zvláště když schopnosti fotografa nejsou valné, zejména jeho vědomosti o optimalizaci fotografií. Taková fotografie (viz níže) asi nikoho nenadchne, že?

Jak se říká: "zákazník nakupuje očima" a proto je nutné, zvláště v dnešní době, prezentovat produkt profesionálně. Někdy stačí správné pozadí či kvalitní fotoaparát, někdy postačí i kvalitní telefon. Když například nabízíte sedací soupravu z vašeho kamenného outlet obchodu s nábytkem, postačí k vaší prezentaci fotografie sedačky pomocí iPhone v nějakém pěkném koutu s logem vaší prodejny v pozadí. Ale pokud chcete prezentovat například zbrusu nové kolo z produkce vaší továrny, či potřebujete prezentovat zbrusu nový motocykl na výstavě, zvláště chystáte-li tento motocykl propagovat hojně na vašich webových stránkách, stránkách vašich partnerů, či dokonce v tisku, obyčejná fotografie již jistě stačit nebude. V takovém případě doporučujeme sáhnout po zkušeném profesionálu z oboru, který vám takové grafické práce na míru vašeho produktu nabídne!

Pokud vás zaujaly naše vizualizace automobilu Lexus (viz výše) a potřebujete podobným způsobem prezentovat váš produkt, výrobek či službu, sháníte-li profesionální fotografy pro prezentaci vaší firmy, neváhejte se na nás obrátit a využijte naše KONTAKTY >>>

Doporučený článek
Poslední příspěvky